MORSKI PORT GDYNIA

19.09.2008

logo_Port_Gynia.jpg

MORSKI PORT GDYNIA jest sponsorem WARSZTATÓW PSYCHOONKOLOGICZNYCH, organizowanych przez Fundację “Gdyński Most Nadziei”.

Warsztaty psychoonkologiczne z programem Simontona, to niepowtarzalna okazja na edukację połączoną z aktywnym wypoczynkiem. W warsztatach mogą brać udział osoby z diagnozą choroby nowotworowej, mieszkańcy Pomorza. Dzięki sponsoringowi ze strony Morskiego Portu GDYNIA, Fundacja zorganizowała dwa turnusy, plenerowych warsztatów, w których wzięło udział 24 uczestników, zajęcia prowadzone były przez 5 terapeutów: psychologów, fizjoterapeutę, trenerów zajęć ruchowych oraz trenera terapii manualnej.

PANORAMA Sp. z o.o.

30.09.2007

Wraz z trójmiejską firmą budowlaną PANORAMA Sp. z o.o., budujemy „Gdyński Most Nadziei”

Przedsiębiorstwo Budowlane Panorama Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 1996 roku. Dziesięć lat rzetelnej pracy, pracy wykonywanej z pasją i oddaniem, uczyniło ją dużym, powszechnie cenionym deweloperem. Koncentruje swoją działalność głównie na terenie Trójmiasta i jego okolic.

Wszystkie inwestycje podejmowane przez PANORAMĘ wyróżnia wysoka jakość wykonania i trwałość, co potwierdza wieloletnia bezawaryjność budynków. Dbając o estetykę i wygodę, stosują sprawdzone materiały i niezawodne technologie. Konsekwentnie rozwijając się, podnoszą standardy wykończenia.

Firma PANORAMA Sp. z o.o., jest laureatem wielu nagród: w 1999 roku wyróżniona przez Radę Miasta Gdyni w konkursie “Czas Gdyni” . W roku 2004 firma uzyskała Certyfikat “Solidna Firma BIAŁA LISTA” wydany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej, zaś w roku 2005 wyróżnienie w konkursie “Gdynia bez Barier” .

Trójmiejski deweloper PANORAMA Sp. z o. o. nie pozostaje obojętna , nie tylko na potrzeby mieszkaniowe, ale także, swoim działaniem zwraca uwagę na rosnący , wśród naszej społeczności problem liczby zachorowań na nowotwory.

Wspierając program gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem, realizowany przez Fundację „Gdyński Most Nadziei”, daje świadectwo wysokiej świadomości i wrażliwości narastającego problemu, jakim jest wsparcie chorych na nowotwory, ich rodziny i bliskich.

Darowizna w całości przeznaczona zostanie na cele statutowe Fundacji „ Gdyński Most Nadziei”, co znacznie ułatwi funkcjonowanie i realizację założeń programowych gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem.

W imieniu wszystkich Pracowników i Podopiecznych Akademii Walki z Rakiem w Gdyni składamy serdeczne podziękowania Przedsiębiorstwu Budowlanemu PANORAMA Sp. z o. o. za zrozumienie potrzeb i wsparcie aktywności Fundacji „ Gdyński Most Nadziei”, działającej na rzecz chorych na nowotwory mieszkańców Gdyni

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Marmajewka- -Modelska Prezes Fundacji „ Gdyński Most Nadziei” Koordynator Akademii Walki z Rakiem

P.B. PANORAMA Sp. z o.o. ul. Lipowa 19, 81-572 Gdynia Sekretariat: tel. 058 781 12 01, fax. 058 781 12 02 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GRUPA LOTOS S.A.

15.05.2007

Grupa LOTOS S.A. wsparła finansowo działania Akademii Walki z Rakiem w Gdyni, działającej w ramach Fundacji „Gdyński Most Nadziei”

Misją Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. jest innowacyjny rozwój w obszarze wydobycia, przerobu ropy naftowej i dystrybucji produktów o najwyższych standardach jakości; realizowany w sposób przyjazny dla środowiska, zgodny z polityką bezpieczeństwa energetycznego, dający pełną satysfakcję klientom, zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.

Grupa LOTOS S.A. to nie tylko potentat na rynku paliw, ale także wrażliwi na potrzeby innych, ludzie.

Darowizna przeznaczona została na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, przyczyniając się tym samym do uruchomienia nowych form aktywności ruchowej, dla Podopiecznych gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem, zrzeszającej osoby z diagnozą choroby nowotworowej oraz ich rodziny i bliskich.

Na ręce Pana Prezesa Grupy LOTOS S.A. Pana Pawła Olechnowicza składamy serdeczne podziękowania za zaufanie i wsparcie działań Fundacji „ Gdyński Most Nadziei”, działającej na rzecz chorych na nowotwory mieszkańców Gdyni

Z wyrazami szacunku

Małgorzata Marmajewka – Modelska Prezes Fundacji „Gdyński Most Nadziei” Koordynator Akademii Walki z Rakiem wraz z Podopiecznymi

Grupa LOTOS S.A. Centrala : ul. Elbląska 135 80-718 Gdańsk

Centrala tel. 058 308 71 11 tel. 058 308 81 11 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.