Zapraszamy na warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków, które wykonamy wspólnie, od początku do końca! Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od kwietnia do czerwca 2019, godzinach 17.00 – 19.00, w siedzibie Fundacji, ul. Władysława IV 51, Gdynia. Obowiązują zapisy!

Dokładne terminy podajemy na Facebooku https://www.facebook.com/mostnadziei/

Ten warsztat to prezent dla Twojej skóry i Twojego zdrowia.

Zaplanowaliśmy trzy bloki spotkań z rozróżnieniem: TWARZ, CIAŁO, WŁOSY.

KWIECIEŃ’19 – TWARZ. Omówimy etapy pielęgnacji, dowiesz się jak rozszyfrować skład kosmetyku, a przede wszystkim zrobimy wspólnie peeling, tonik i krem, który zabierzesz po warsztacie do domu. Po każdym spotkaniu otrzymasz zbiór przepisów i wskazówek, które pomogą Ci odtworzyć kosmetyki w domu i inspirować wiedzą swoich bliskich.

MAJ ’19 – CIAŁO, to cudownie pachnący mus do mycia ciała – oczywiśćź sama zadecydujesz jaki zapach lubisz 🙂 Podczas zajęć wykonamy także antyperspirant.

CZERWIEC ’19 – WŁOSY, to przede wszystkim odpowiedni szampon, który zrobimy podczas warsztatów. Szampon dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb, włosy suche, przetłuszczające się czy farbowane. Myjąc nim włosy na pewno zauważysz różnicę. Zrobimy także odżywke aby włosy były zdrowe i lśniące – pełna pielęgnacja!

Pamiętajmy BY CZYTAĆ składy, wszelkie. Krótkie składy to klucz do najlepszy wybór! Można wspomóc się także aplikacją na telefon w tym temacie.

Zajęcia przeznaczone dla Podopiecznych Fundacji GMN, którzy dokonali wpłaty na cele statutowe Fundacji.

Zapisy telefoniczne od poniedziałku do czwartku: 58 661 94 56.

Liczba miejsc ograniczona – zapisz się już dziś 🙂

Zajęcia dofinansowane dzięki odpisom z 1% podatku w roku 2018. Wesprzyj nas także w tym roku KRS 0000262786 lub przekaż darowiznę. Dziękujemy!