Fundacja „Gdyński Most Nadziei” w czołówce Laureatów VI edycji Konkursu TESCO „Decydujesz, Pomagamy!”

W konkursie organizowanym przez TESCO oraz Fundację TESCO, Fundacja „Gdyński Most Nadziei” przygotowała projekt pt: „Dzień dla Zdrowia”, który został zakwalifikowany do ścisłej trójki Laureatów w województwie pomorskim.

Głosowanie trwa od 17 czerwca do 14 lipca. 

Teraz potrzebujemy Waszych głosów!

Projekt „Dzień dla Zdrowia” został wyłoniony spośród wielu nadesłanych aplikacji, a teraz zaczyna swoją walkę o Państwa głosy! Jak pomóc?

  1. Zrób zakupy ( już od 1 zł) w jednym z dwóch sklepów TESCO.
  2. Obierz żeton w kasie.
  3. Wrzuć żeton do urny opisanej: „Dzień dla Zdrowia” Fundacja „Gdyński Most Nadziei”.

Organizacja z największą liczbą głosów = żetonów zorganizuje proponowane wydarzenie! W tym głosowaniu wszyscy wygrywaMY.

Sklepy TESCO, w których można oddać głos na Fundację „Gdyński Most Nadziei” znajdują się przy ul. Nowowiczlińskiej 35 oraz przy ul. Kcyńskiej 27.

Głosowanie trwa od 17 czerwca do 14 lipca.

„Dzień dla Zdrowia” to otwarte zaproszenie dla mieszkańców Gdyni, jak i wszystkich zainteresowanych. Przyjdź i spędź z Nami TEN dzień! Podczas wykładów uczestnicy dowiedzą się co oznacza dobry sen i jak spać by się wyspać. Przekonają się, jak muzyka wpływa na samopoczucie. Dietetyk podpowie, jak wzmacniać odporność przez cały rok. Wizażystka wykona profesjonalny makijaż każdej chętnej pani. Na warsztatach wykonamy naturalny krem to twarzy oraz własnoręcznie stworzymy las w słoiku.

Dziękujemy za każdy oddany na Nasz projekt żeton !

Więcej informacji o konkursie na stronie www.tesco.pl/pomagamy/