Szanowni Państwo, 

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Podopiecznych jak i Pracowników Fundacji, w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, z dniem 12 marca podjęłam decyzję o zamknięciu siedziby Fundacji, tym samym odwołując, w okresie kwarantanny, wszystkie aktywności i spotkania, w gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem.
Fundacja pozostanie zamknięta do odwołania.

❗️Ten szczególny czas w wielu z Was może wywoływać niepokój, generować wysoki poziom lęku, czy nawet zachowania paniczne, dlatego w tym okresie kwarantanny, pozostaję do Państwa dyspozycji❗️

👉Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich, wymaga pomocy psychologa, psychoonkologa 👉proszę bez skrępowania kontaktować się ze mną, zawsze, kiedy poczujecie taką potrzebę.  
☎️telefonicznie ( pon-pt, godz.10.00-16.00)
📧mailowo: fundacja@mostnadziei.pl
💻Można także skorzystać z sesji on line, po wcześniejszym umówieniu.

Kochani, w tym wyjątkowym czasie, apeluję o zdrowy rozsądek i unikanie destrukcyjnych zachowań tłumu. Przede wszystkim proszę stosować podstawowe zasady higieny – często myć ręce, oraz unikać skupisk ludzkich. 

To nie jest czas odwiedzin rodzinnych, wycieczek, oddawania dzieci do dziadków – dzieci, najczęściej są bezobjawowymi nosicielami wirusa.

Epidemia rozpoczyna sie od jednej osoby i zagarnia tłumy…ograniczmy kontakty osobiste do minimum!! Zostańcie w domach, wykorzystując ten czas na nadrobienie zaległości czytelniczych, decoupage, czy choćby prasowanie 🙂
Stosując się do podstawowych zasad higieny unikajmy rozprzestrzeniania się wirusa, którego dynamika jest niewyobrażalna.

❗️często myj ręce bardzo dokładnie
❗️zostań w domu – unikaj skupisk ludzkich

📍WAŻNE! leczenie chorych onkologicznie jest kontynuowane i przebiega na bieżąco!

😷W razie wątpliwości, złego samopoczucie z objawami koronawirusa, proszę NIE IŚĆ DO PRZYCHODNI! 
ale PILNIE KONTAKTOWAĆ się z:
✅Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdyni (ul. Starowiejska 50). tel. 58 620-17-98 lub 58 620-57-44.
✅Całodobowa infolinia NFZ – 800 190 590

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia wkrótce👋

Małgorzata Marmajewska
Prezes Zarządu Fundacji „Gdyński Most Nadziei”
psycholog, psychoonkolog