Fundacja „Gdyński Most Nadziei”, od 2006 roku, realizuje ogólnopolski program Akademia Walki z Rakiem w Gdyni. Zapraszamy do naszej siedziby, osoby z doświadczeniem choroby nowotworowej, rodziny, przyjaciół oraz bliskich. Proponujemy wsparcie w formie konsultacji, terapii, spotkań i warsztatów grupowych oraz zajęcia ruchowe.

📌W obecnym czasie spotkania grup wsparcia zostają zawieszone do odwołania. Zajęcia ruchowe prowadzone są on-line w każdy poniedziałek i środę na profilu facebookowym Fundacji.

Zespół Fundacji, to profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem: psychoonkolodzy, dietetyk, fizjoterapeutka, terapeuci ruchowi oraz terapeuci zajęciowi.

Każdy, kto chciałaby skorzystać z oferty Fundacji, proszony jest o kontakt telefoniczny lub mailowy, celem umówienia spotkania. Serdecznie zapraszamy: ☎️58/661 94 56 📧fundacja@mostnadziei.pl Więcej aktualności także na Facebooku Fundacja Most Nadziei.

Program Akademia Walki z Rakiem w Gdyni, realizowany przez Fundację „Gdyński Most Nadziei”, finansuje Gmina Miasta Gdynia, środki przekazane przez Gdyńskie Centrum Zdrowia.