„MAKRAMA NA PATYKU” – cykl warsztatów dla osób z diagnozą choroby nowotworowej w trakcie, lub po zakończonwym leczeniu onkologicznym.

Razem powitajmy wiosnę. W ramach gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem, zapraszamy na cykl warsztatów terapii zajęciowej dla osób w trakcie, lub po zakończonym leczeniu onkologicznym.

Kiedy: 20 marca (sobota) / w godzinach 12.00 – 15.00

Gdzie: Crafttoom Lilki Szpilki, ul. Bema 10, Gdynia

Ilość miejsc: 10 (liczy się kolejność zgłoszeń)

Zgłoszenia drogą mailową: fundacja@mostnadziei.pl, wraz z podaniem imienia nazwiska, oraz numeru telefonu.

Bezpłatne, stacjonarne, makramowe warszaty, to doskonała okazja by wyjść z domu, nauczyć się nowych umiejętności, w miłej, odprężającej atmosferze spędzić czas i naładować akumultaory pozytywną energią!Cykl warsztaty poprowadzi Kinga Podkościelna, blogerka zRęczne Dzieło, autorka rękodzielniczych cudów (www.zrecznedzielo.pl).

Podczas pierwszych warsztatów „Makrama na patyku – proste sploty makramowe”, nauczymy się jak łączyć sploty i stworzymy swoją pierwszą, małą makramę. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a po warsztatach darmowy dostęp do warsztatów online oraz pełną dobrej energii atmosferę!

!WAŻNE!: podczas warsztatów, wszystkich, obowiązuje noszenie maseczki chirurgicznej lub z filtrem FFP2/3.

Program Akademii Walki z Rakiem w Gdyni, finasowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia, przekazanych przez Gdyńskie Centrum Zdrowia

Kolejne, planowane warsztaty: 14 kwietnia – „Makramowy łapacz snów”.

Bardzo cieszymy się na spotkanie! Serdecznie zapraszamy do zapisów.