„NIEZNANE MIEJSCA W GDYNI, GDZIE BRYLOWAŁY WYJĄTKOWE KOBIETY” – to pierwszy, z cyklu 7 spacerów z Przewodnikiem Pasjonatem – Arkadiuszem Brzęczkiem , w ramach gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem.

„ARCHITEKTURA ZMYSŁÓW, to arteterapia z Gdynią w tle, w formie regularnych, godzinnych spacerów, po ciekawych, dla wielu nieznanych, miejscach z historią.

💙Istnieje wiele badań i dowodów empirycznych potwierdzających wpływ otoczenia na zdrowie psychiczne. Mamy ten przywilej, że mieszkamy w mieście z morza i marzeń, tworzone przez niezwykle barwną społeczność, która otaczała się niebanalna architekturą.

Każde spotkanie to inna tematyka i barwa opowieść pełan ciekawostek i humoru Pana Arka Brzęczka, miłośnika gdyńskiej historii, który mówi o Gdyni „moja Pani”

Dlaczego warto przyjść na fundacyjny spacer⁉️ ✅ Wyjdziesz z domu- ruch! ✅ W bezpiecznych warunkach, w plenerze, spotkasz dawno nie widziane osoby ✅ Przypomnisz sobie jak miło jest porozmawiać. ✅ Potrenujesz zdolności poznawcze jak koncentracja i zapamiętywanie. ✅ Zdobędziesz unikatową wiedzę na temat Twojego Miasta. ✅ Będziesz wśród ludzi z dobrą energią. Gwarantujemy 💯% zadowolenia, uśmiechu i optymizmu.

👉KIEDY? 13 maja ( w każdy czwartek), godzina 12.00

👉GDZIE? zbiórka (zawsze) przy INFO BOXIE

💥NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY💥

👉 Spacery przeznaczone dla Członków Fundacji „Gdyński Most Nadziei” (osoby po diagnozie nowotworowej, rodziny, bliscy). ! DOŁĄCZ do społeczności Fundacji, zadzwoń i nagraj wiadomość – oddzwonimy! ☎️TEL. 58 661 94 56 !

Spotkania dofinansowane z wpłat 1% na rzecz Fundacji, KRS 0000262786 – Dziękujemy🌷

Program Akademii Walki z Rakiem #wGdyni, finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia przekazanych przez Gdyńskie Centrum Zdrowia Serdecznie zapraszamy!

fot. @Marek Sałatowski, „Kobiety Gdyni”