BEZPŁATNE WARSZTATY PSYCHOONKOLOGICZNE – ”10 UMIEJĘTNOŚCI ZDROWIENIA wg 0.Carla Simontona”, to cykl 10 spotkań skierowanych do osób chorujących onkologicznie.
👉Program terapeutyczny opracowany przez dr Carla Simontona, to zbiór narzędzie metod i technik poznawczo behawioralnych o wysokiej skuteczności terapeutycznej. Wszelkie działania terapii simontonowskiej ukierunkowane są na poprawę jakości życia, a tym samym jakości funkcjonowania emocjonalnego, a cały program stanowi uzupełnienie konwencjonalnego leczenia medycznego.
👉Wspólnie nauczymy się i rozwiniemy 10 umiejętności, wskazanych przez Simontona, jako umiejętności niezbędne do zdrowienia: 1. świadome oddychanie; 2. wdzięczność; 3. czynności witalne; 4. praca z wyobraźnią; 5. praca z przekonaniami; 6. emocjonalny GPS; 7. nieprzywiązywanie się do wyniku; 8. nieuwarunkowany śmiech, zabawa; 9. wsparcie społeczne; 10. odpoczynek bez osądu.
👉Na naszych warsztatach dowiesz się, czym są zdrowe przekonania i jak zdrowo myśleć , czy najpierw czujemy czy myślimy – czyli skąd biorą się myśli i emocje. Jak poradzić sobie z trudnymi emocjami by wspierać swój układ odpornościowy oraz budować w sobie nadzieję. Nauczysz się odpoczywać i bawić bez poczucia winy i będą to stałe elementy na twojej drodze do zdrowienia.


Dla kogo? Warsztaty przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie.

‼️WAŻNE! W trosce o zdrowie uczestników i prowadzących, zapraszamy na warsztaty osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Wymagane będzie okazanie certyfikatu zaszczepienia.


Zapisy: od 23 sierpnia WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną:fundacja@mostnadziei.pl
👉Planowany termin rozpoczęcia warsztatów 15 września, godzina 16.00, w siedzibie Fundacji przy ul. Władysława IV- o szczegółach poinformujemy osoby zakwalifikowane.


Liczba miejsc ograniczona. Praca w grupie 4-6 osobowej. Uczestnictwo za potwierdzeniem Fundacji, zakwalifikowania na warsztaty.


🔆Serdecznie zapraszamy🔆


*Warsztaty dofinansowane z wpłat 1% podatku na rzecz Fundacji „Gdyński Most Nadziei” KRS 0000262786
*Program Akademii Walki z Rakiem w Gdyni, finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia przekazanych przez Gdyńskie Centrum Zdrowia