STRES I OBAWA PRZED NAWROTEM CHOROBY- JAK SKUTECZNIE SOBIE Z NIMI RADZIĆ. Zapraszamy osoby z diagnozą nowotworową na warsztaty psychologiczne.

Warsztaty realizowane będą w siedzibie Fundacji, w cyklu 10 spotkań,w każdą środę w godzinach 16:00 – 18:00, zaczynamy już 19 kwietnia.

Stres jest powszechnym zjawiskiem. Towarzysz nam sytuacjach życiowych, którepostrzegamy jako zagrażające lub przekraczające nasze możliwości radzenia sobie. Jest on naturalnym elementem naszego życia, dlatego nie ma powodu by się go bać. Próby unikania stresu za wszelką cenę często kosztują nas więcej niż on sam. Dlatego też, ważne, aby umieć rozpoznawać i radzić sobie z nim w zdrowy sposób.

Warunki uczestnictwa: Członkostwo w Fundacji „Gdyński Most Nadziei” (zapisując się na warsztaty, zapytaj o warunki uczestnictwa w Fundacji)

Zgłoszenia przyjmujemy:

e-mail: fundacja@mostnadziei.pl

tel.: 58/661 94 5

Liczba miejsc ograniczona

Skontaktujemy się z każdą osobą, zakwalifikowaną na warsztaty.

Startujemy już 19 kwietnia! Serdecznie zapraszamy.

Staramy się dla Ciebie od 2006 roku – Wesprzyj nas – Przekaż 1,5 % podatku na Fundację „Gdyński Most Nadziei” – KRS 0000 262786*Program Akademii Walki z Rakiem finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia , przekazanych przez Gdyńskie Centrum Zdrowia