Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, wydarzenie organizowane przez salon urody “Hello Beauty and Spa” wraz z Mają Brechelką oraz Fundację “Gdyński Most Nadziei”.


30 czerwca od godziny 10:00 do 18:00 przy ul. Świętojańskiej 43/5 na wszystkich chętnych czekać będzie moc atrakcji związanych z kosmetyką i wizażem, a wśród nich:

  • zabiegi na twarz
  • masaż onkologiczny
  • analiza kolorystyczna
  • nauka malowania brwi
  • porady oraz wykonanie makijażu
  • plan pielęgnacyjny

Dodatkowo aby umilić czas spędzony w salonie, przygotowany zostanie poczęstunek, kawa, herbata, słodycze dietetyczne i owoce.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 58 661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl

O organizatorach:

Maja Brechelka

Kosmetolog po studiach licencjackich. Dziesięć lat stażu w branży Beauty. Trzy lata doświadczenia w kosmetyce pacjenta onkologicznego. W Fundacji “Gdyński Most Nadziei” w Gdyni, regularnie prowadzi wykłady z pielęgnacji skóry, masażu onkologicznego oraz domowej produkcji kosmetyków.


Marta Daniluk

Wizażystka, ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty – Art Beaty Małachowskiej. Była główną wizażystką w Douglas Riviera oraz domu mody Chanel. Szkoliła się pod okiem najlepszych makijażystów z Francji. W branży pracuje już 6 lat.

Najważniejsze informacje:

Termin: 30 czerwiec ( niedziela ) 10:00 – 18:00
Adres: ul. Świętojańska 43/5 Baltic Plaza Gdynia
Ilość miejsc: ograniczona,

obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 58 661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl