Agnieszka Krasnowska, biuro Fundacji
Szefowa Biura Fundacji, współkoordynuje projektami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, w pierwszym kontakcie z chorymi i rodzinami jest doskonała.
Małgorzata Marmajewska, mgr psychologii, psychoonkolog
- Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii im. Jerzego Mellibrudy w Warszawie.
- Absolwentka Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego
- Ukończyła psychoonkologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
- Koordynator pierwszej na Pomorzu Akademii Walki z Rakiem w Gdańsku
- Założycielka i koordynator Akademii Walki z Rakiem w Gdyni
- Prezes Zarządu Fundacji „Gdyński Most Nadziei”
- Inicjatorka i koordynator Kampanii Społecznej ODWAŻNI WYGRYWAJĄ – profilaktyka raka jądra
- Autorka pierwszej w kraju publikacji pt. „Odważni Wygrywają. Poradnik dla chorych na raka jądra oraz ich bliskich”
W Fundacji prowadzi spotkania indywidualne oraz grupy wsparcia.
Marta Guzowska – Deptuła, mgr psychologii, terapeutka
W Fundacji jest konsultantem programowym realizowanych projektów.
- Absolwentka Uniwersytetu Kardynała St. Wyszyńskiego w Warszawie
- Ukończyła psychoonkologię na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
- Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego
Z osobami chorymi na nowotwory pracuje od dwóch lat wspierając ich w procesie leczenia i rehabilitacji. W swojej pracy wykorzystuje metodę pracy C.Simontona oraz Racjonalną Terapię Zachowania.
W Fundacji prowadzi grupy rozwoju osobistego oraz grupy wsparcia.
Alicja Szumełda, mgr fizjoterapii
Prowadzi manualny drenaż limfatyczny dla Podopiecznych Fundacji. Specjalizuje się także w masażu leczniczym.
Anna Słomkowska, dietetyk
Prowadzi porady dietetyczne dla Podopiecznych Fundacji. Podczas indywidualnych spotkań opracowuje zalecenia dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem, zwalczaniem otyłości, cukrzycy i innych chorób cywilizacyjnych, jak również profilaktyką wszelkich chorób.
Kamila Safaryn, psychoterapeutka
Prowadzi zajęcia ruchowe: Onko Joga w Przystani Widna 2a;
Maja Brechelka, kosmetolożka
Pomaga pacjentkom Akademii Walki z Rakiem zadbać o wygląd w obliczu nasilającego się stresu, jak również po chemioterapii. Jej niesamowita osobowość oraz profesjonalny warsztat pracy stanowi ogromne wsparcie dla pacjentów Akademii. Prowadzi poradnictwo indywidualne oraz warsztaty z zakresu pielęgnacji skóry.
Kinga Podkościelna, autorka rękodzielniczych cudów, blogerka
Prowadzi warsztaty rękodzieła z makramy na patyku, szydełkowe chusty, torebki, kwietniki. Niezwykle ciepła osoba, potrafi wyczarować cuda ze sznurka. Warsztaty prowadzimy w Pracowni Lilki Szpilki, przy ul. Bema 10. Kinga prowadzi Instagram oraz www.zrecznedzielo.pl.
Arkadiusz Brzęczek, Przewodnik – Pasjonat
W ramach stopniowego wychodzenia z domu po pandemii koronawirusa, zapraszamy do udziału w spotkaniach Architektura Zmysłów – arteterapia z Gdynią w tle. To regularne, w każdy czwartek, spacery z Przewodnikiem – Miłośnikiem gdyńskiej historii, po ciekawych, dla wielu nieznanych miejscach naszego Miasta.
Istnieje wiele badań i dowodów empirycznych potwierdzających wpływ otoczenia na zdrowie psychiczne. Mamy ten przywilej, że mieszkamy w mieście z morza i marzeń, tworzone przez niezwykle barwną społeczność, która otaczała się niebanalna architekturą.
Biuro Porad Obywatelskich OVUM – poradnictwo prawne i socjalne
W ramach współpracy pośredniczymy w kontakcie z ekspertami z Biura Porad Obywatelskich OVUM w sprawach prawnych i socjalnych.