Fundacja Gdyński Most Nadziei realizująca Ogólnopolski Projekt Akademia Walki z Rakiem w Gdyni, pomysłodawca ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Odważni Wygrywają poszukuje twórczej osoby na stanowisko koordynatora projektów/pracownika administracyjnego. Jesteś osobą empatyczną, świetnie zorganizowaną i kreatywną? Lubisz ludzi i czujesz się dobrze rozwijając się wraz z instytucją, w której pracujesz – to właśnie CIEBIE SZUKAMY!

?Oferujemy: umowę o pracę, samodzielne stanowisko, stabilizację zawodową, koordynację projektów i wpływ na ich kształt i tworzenie, współpracę z partnerami w całej Polsce, wspaniałą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

?Obowiązki: zarządzanie projektami realizowanymi przez Fundację, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie sprawozdań merytorycznych, kontakt z pacjentami AWzR, instytucjami współpracującymi, współtworzenie kolejnych projektów i wydarzeń.

?Wymagania: znajomość obsługi komputera (Pakiet Office, media społecznościowe, programy pocztowe), obsługa urządzeń biurowych, samodzielność w realizacji zadań, samodyscyplina – odpowiedzialny stosunek do zobowiązań i terminów!, kreatywność, twórcze rozwiązywanie problemów, empatia i łatwość nawiązywania kontaktów.
Znajomość programów graficznych i doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Gdynia
Praca od marca 2019.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: fundacja@mostnadziei.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Do aplikacji należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).