Wspólnie powitajMY LATO!

Serdecznie zapraszamy, na ostatnie przed wakacjami, warsztaty „MAKRAMOWY ŁAPACZ SNÓW”.

Makramowe warsztaty prowadzi Kinga Podkościelna zRęczne Dzieło, cudowna osoba, blogerka, miłośniczka i autorka wielu makramowych cudów.

  • Warsztaty to przede wszystkim okazja do wyjścia z domu i nauczenia się nowych rzeczy. Gwarantujemy, że całkowicie oderwiesz się od codziennych problemów, zresetuje głowę i poczujesz co znaczy być tu i teraz. Będzie dużo śmiechu, kobiecej empatii i masa wsparcie nie tylko w pierwszych krokach plecenia makram.
  • Na warsztatach nauczysz się kilku makramowych splotów, dzięki którym stworzysz swoją pierwszą makramę. A jeśli złapiesz bakcyla będziesz mogła pleść bez końca.
  • Każda Uczestniczka otrzyma 100metrów doskonałej jakości sznurka marki BOBBINY 5mm – do wyboru w wielu kolorach oraz drewnianą obręcz o średnicy 30cm.
  • Wykonany przez siebie łapacz zabierzesz do domu, możesz powiesić go na honorowym miejscu jako dzieło twoich rąk, a przy okazji zyskasz unikatową dekorację domu.
  • Po zakończeniu warsztatów, każda uczestniczka otrzyma link z dożywotni dostępem do makramowego tutorialu na YouTubie.

Warsztaty przeznaczone dla Członków Fundacji „Gdyński Most Nadziei” (osoby z diagnozą choroby nowotworowej, rodziny, bliscy). DOŁĄCZ do społeczności Fundacji, zadzwoń i nagraj wiadomość – oddzwonimy!

☎️

TEL. 58 661 94 56

KIEDY: 24 czerwca (czwartek), godz. 16.00-19.00

GDZIE: Pracownia Lilki Szpilki, ul. Bema 10, Gdynia

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: fundacja@mostnadziei.pl lub SMS 601 508 525 (podając imię i nazwisko) . Zawsze potwierdzamy udział.

LICZBA MIEJSC: 8 Serdecznie zapraszamy

*Warsztaty dofinansowane z wpłat 1% podatku na rzecz Fundacji, KRS 0000262786. Dziękujemy

*Program Akademii Walki z Rakiem w Gdynia finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdyni, środki przekazane przez Gdyńskie Centrum Zdrowia