”GDYNIA OD PODWÓRKA”, to miejsca mniej znane, a jakże ciekawe!

17 czerwca- czwartek/ godzina 12.00/ spotkanie na ławeczce przed Gdynia InfoBox.


Serdecznie zapraszamy na przechadzkę, podczas której spentrujemy kilka fascynujących miejsc naszego miasta i poznamy tylne fasady domów. Wszystko w ramach Architektury Zmysłów, będzie to 5/7, czwartkowych spacerów z Przewodnikiem Pasjonatem. Prowadzi z humorem Arkadiusz Brzęczek.

„ARCHITEKTURA ZMYSŁÓW, to arteterapia z Gdynią w tle, w formie regularnych, godzinnych spacerów, po ciekawych, dla wielu nieznanych, miejscach z historią.


💙Istnieje wiele badań i dowodów empirycznych potwierdzających wpływ otoczenia na zdrowie psychiczne. Mamy ten przywilej, że mieszkamy w mieście z morza i marzeń, tworzone przez niezwykle barwną społeczność, która otaczała się niebanalna architekturą. Każde spotkanie to inna tematyka i barwa opowieść, pełna ciekawostek i humoru Pana Arka, miłośnika gdyńskiej historii, który mówi o Gdyni „moja Pani”

Dlaczego warto przyjść na fundacyjny spacer⁉️ ✅Wyjdziesz z domu- ruch! ✅W bezpiecznych warunkach, w plenerze, spotkasz dawno nie widziane osoby ✅Przypomnisz sobie jak miło jest porozmawiać. ✅Potrenujesz zdolności poznawcze jak koncentracja i zapamiętywanie.
✅Zdobędziesz unikatową wiedzę na temat Twojego Miasta. ✅Będziesz wśród ludzi z dobrą energią.


Gwarantujemy 💯% zadowolenia, uśmiechu i optymizmu ☀️
💥NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY💥
👉Spacery przeznaczone dla Członków Fundacji „Gdyński Most Nadziei” (osoby po diagnozie nowotworowej, rodziny, bliscy).

👋DOŁĄCZ do społeczności Fundacji, zadzwoń i nagraj wiadomość – oddzwonimy! ☎️TEL. 58 661 94 56.

*Spotkania dofinansowane z wpłat 1% na rzecz
Fundacji, KRS 0000262786 – Dziękujemy 🌷

*Program Akademii Walki z Rakiem #wGdyni, finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia przekazanych przez Gdyńskie Centrum Zdrowia
Serdecznie zapraszamy!

fot.Marek Sałatowski, Szlakiem Gdyńskiego Modernizu