„SKANDALE OBYCZAJOWE I KRYMINALNA GDYNIA”, to ostatni, przed wakacjami spacer, w ramach Architektury Zmysłów, który poprowadzi Arkadiusz Brzęczek.

24 czerwca – czwartek – godzina 12.00, spotkanie na ławeczce przed Gdynia InfoBox.

Tym razem wysłuchamy opowieści o nocnym życiu miasta, o ciemnych interesach , tych którzy przybyli do Gdyni z chęcią szybkiego zysku. Tych opowieści i miejsc nie poznasz nigdzie indziej, jak tylko z nami. Zapraszamy na spotkanie z mroczną stroną miasta.

🥷

Będzie zaskakująco, niespodziewani i żartobliwie, jak zawsze! A na koniec, wypijemy chłodny soczek, w pięknym miejscu z historią w tle i widokiem na przyszłość

Serdecznie zapraszamy na ostani, w tym sezonie, spacer, z Arkadiuszem Brzęczkiem, w ramach Architektury Zmysłów Fundacji „Gdyński Most Nadziei”.

„ARCHITEKTURA ZMYSŁÓW, to arteterapia z Gdynią w tle, w formie regularnych, godzinnych spacerów, po ciekawych, dla wielu nieznanych, miejscach z historią.

💙

Istnieje wiele badań i dowodów empirycznych potwierdzających wpływ otoczenia na zdrowie psychiczne. Mamy ten przywilej, że mieszkamy w mieście z morza i marzeń, tworzone przez niezwykle barwną społeczność, która otaczała się niebanalna architekturą. Każde spotkanie to inna tematyka i barwa opowieść, pełna ciekawostek i humoru Pana Arka, miłośnika gdyńskiej historii, który mówi o Gdyni „moja Pani”

👋

Dlaczego warto przyjść na fundacyjny spacer?!

  • Wyjdziesz z domu- ruch!
  • W bezpiecznych warunkach, w plenerze, spotkasz dawno nie widziane osoby
  • Przypomnisz sobie jak miło jest porozmawiać.
  • Potrenujesz zdolności poznawcze jak koncentracja i zapamiętywanie.
  • Zdobędziesz unikatową wiedzę na temat Twojego Miasta.
  • Będziesz wśród ludzi z dobrą energią.

Gwarantujemy % zadowolenia, uśmiechu i optymizmu.

NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Spacery przeznaczone dla Członków Fundacji „Gdyński Most Nadziei” (osoby po diagnozie nowotworowej, rodziny, bliscy).

DOŁĄCZ do społeczności Fundacji, zadzwoń i nagraj wiadomość – oddzwonimy!

☎️

TEL. 58 661 94 56.

*Spotkania dofinansowane z wpłat 1% na rzeczFundacji, KRS 0000262786 – Dziękujemy

*Program Akademii Walki z Rakiem #wGdyni, finansowany jest ze środków Gminy Miasta Gdynia przekazanych przez Gdyńskie Centrum ZdrowiaSerdecznie zapraszamy!

fot.Marek Sałatowski