Po raz kolejny Firma Rossmann Polska doceniła naszą działalność i wybrała spośród wielu organizacji pozarządowych do programu „Pomagamy jak umiemy”. Jesteśmy dumni i dziękujemy za to wyróżnienie! W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą. Do dzieła. Od 15 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy udostępniono listę wszystkich organizacji, które biorą udział w tegorocznej edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”.

CO ZROBIĆ?
Tylko do 28 marca masz czas by wejść na stronę w aplikacji rossmann.pl/pomagamy i WYBIERZ NAS, zaznacz w aplikacji Fundacja „Gdyński Most Nadziei” i pomagaj z Nami.

Tylko do 28 marca możesz zaznaczyć Nas 🙂 Akcja zbierania punktów trwa do 31 października. ZBIERAJMY PUNKTY dla FUNDACJI GMN, a my po raz trzeci przygotujemy dla Was noworoczne rossmannowe prezenty!

Jeśli nie zdecydujesz się na żadną konkretną instytucję, Twoje punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robisz on zakupy. Nie zdawaj się na przypadek!

Proste, prawda? Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję! I oczywiście prosimy – przekażcie dalej… Niech wiosna dobrem rozkwitnie!