Mamy doskonałe wieści!!! Dzięki Gdyńskiemu Centrum Sportu, WZNAWIAMY poniedziałkowe zajęcia ruchowe „Taniec na zdrowie” w ramach gdyńskiej Akademii Walki z Rakiem.

START – 25 marca 2019, godz. 11.00.
Uwaga‼️Zmiana lokalizacji – zajęcia odbywać się będą na Sali Fitness w Gdyńskim Centrum Sportu, przy ul. Olimpijskiej 5/9.

Serdecznie zapraszamy. Rozruszamy każdą część ciała, udowadniając, że TANIEC➡️ENERGIA➡️ PRZYJEMNOŚĆ➡️RADOŚĆ.

?Zajęcia przeznaczone dla Podopiecznych Fundacji GMN, którzy opłacą składkę roczną.

„TANIEC NA ZDROWIE” to ćwiczenia usprawniające, wykorzystujące techniki pracy nad poszczególnymi partiami ciała. W trakcie zajęć koncentrujemy uwagę i wysiłek na określonych mięśniach, po czym płynnie przechodzimy do nauki podstawowych kroków tanecznych. Zastosowanie kombinacji ćwiczeń izolowanych oraz ćwiczeń złożonych angażujących cały aparat ruchu usprawnia rehabilitację, wpływa na modelowanie sylwetki i poprawia samopoczucie uczestników . Natomiast końcowy program rozciągania całego ciała pozwala na wyciszenie i relaks.

Prowadząca HANNA PLATA, tancerka z dwunastoletnim stażem, instruktorka salsy i gimnastyki słowiańskiej, absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia. Uczestniczka międzynarodowych festiwali salsy w Warszawie, Paryżu, Mediolanie, trenująca u najlepszych światowych tancerzy. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, m.in. Mindfulness, terapia psychologiczna w Instytucie Psychoimmunologii (hipnoza ericsowska, NLP, ustawienia hellingerowskie).
?Zajęcia przeznaczone dla Podopiecznych Fundacji GMN, którzy opłacili składkę roczną.

Serdecznie zapraszamy. Rozruszamy każdą część ciała, udowadniając, że TANIEC➡️ENERGIA➡️ PRZYJEMNOŚĆ➡️RADOŚĆ.